Sākums/ Ķīmija un dzīve

GUDRĀ RĪGA" piedāvā jaunu interaktīvu populārzinātnisku šovu "ĶĪMIJA UN DZĪVE"

PROGRAMMA

Par ķīmiju ap mums un kā šo ķīmiju izveidot. Divu stuntu laikās mēs sintezēsim smaržas, radīsim krāsas, rotājumus un kaut ko no pārtikas ķīmijas.


Pēc divām stundām vecāki atgriezīsies mājās, ir steidzami jānovērš mājas eksperimentu sekas. Tapetes ir bezcerīgi aizkrāsotas, mammas auskari veiksmīgi izšķīdināti skābē, tēva kafija izlietota eksperimentu laikā, bet viesistabā smaržo, kā ķīmiskā laboratorijā. Lai to visu izlabotu, dalībniekiem būs jāizpēta vairākas ķīmijas sadaļas un jāīsteno tās praksē.  


Par 2 stundam Jūsu bērns:

1

Uzzinās par ķīmijas izmantošanu ikdienas dzīvē

2

Apgūs vielu sintēžu metodes

3

Uzsāks 4 nelielas ķīmiskās ražotnes

4

Iemīlēs vienu no interesantākajām zinātnēm

FORMĀTS

Programmā iesaistīti 60 bērni, kuri ir sadalīti 4 komandās no 15 dalībniekiem. Katra komanda apmeklēs visas četras laboratorijas. Programma ir pilnībā interaktīva - katrs bērns pats veic uzdevumus. 
Svarīgi! Pirms katras programmas mēs veicam nelielu kvestu. Mēs iesakām jums nākt pusstundu agrāk, lai būtu laiks piedalīties.


VECĀKIEM

Vecākiem, kā vienmēr, esam sagatavojusi atsevišķu programmu - interaktīvu lekciju- viktorīnu. Mēs sapratīsim, ka ķīmija vispār nav kaut kas slikts. Un mēs uzzināsim, kā ķīmija palīdz cilvēkiem garšīgi ēst, mazgāt drēbes un staigāt pāri Visuma plašumiem.  


Programma notiks krievu valodā.


SARAKSTS

   11:00  14:00  17:00
       11. maija       9-11 gadi 7-9 gadi 9-11 gadi
 12. maija  7-9 gadi  9-11 gadi  11-14 gadi
 18. maija  9-11 gadi  7-9 gadi  11- 14 gadi
 19. maija  7-9 gadi  9-11 gadi  11-14 gadi
0

 .