Kā tas darbojas?

1. Jūs iegādājaties abonementu mūsu mājaslapā vai uz vietas kādā no mūsu programmām.
2. Uz savu e-pastu Jūs saņemat ziņojumu ar tēmu “Jūsu abonements”. Tas satur PROMO kodu.
3. Šo kodu Jūs norādat laukā “Atlaides kods”, reģistrējoties uz jebkuru no programmām un noklikšķinat uz pogas “Pirkt”. Tas anulē pirkuma summu.
Reģistrācija uz programmu sākas aptuveni mēnesi pirms pasākuma. Mēs atgādināsim par to ar papildu vēstuli, kā arī pievienosim instrukciju.
4. Pēc reģistrācijas uz Jūsu e-pastu tiek nosūtīta biļete uz programmu.
5. Svarīgi! Jums joprojām ir jāreģistrējas programmai ne vēlāk kā 2 nedēļas iepriekš. Abonements ļauj izvēlēties jebkuru Jums ērtu laiku, bet iesakām to darīt savlaicīgi. Ja mazāk nekā divas nedēļas pirms pasākuma biļete uz programmu, kas ietilpst abonementā, netiks reģistrēta, mēs to izdarīsim patstāvīgi un izsūtīsim Jums biļeti uz brīvo datumu un laiku, ņemot vērā bērna vecumu.
Vēršam uzmanību, pēc saņemtā PROMO koda var izvēlēties tikai vienu biļeti katrai jaunajai programmai. Divas vai trīs biļetes ar vienu PROMO kodu iegādāties, diemžēl, nevar.
6. Programmas neapmeklēšanas gadījumā abonementa vērtība netiek atmaksāta! Reģistrējoties ar abonementu, darbojas iepriekšējie nodarbību datumu pārnešanas noteikumi.

0

 .